Het team

Samen vormgeven aan onderwijs

Op basisschool de Keerkring werkt een enthousiast team, dat samen dagelijks vorm geeft aan uitdagend en interessant onderwijs. Alle leerkrachten zijn bevoegd om les te geven en worden jaarlijks bijgeschoold. We maken gebruik van verschillende specialiteiten. Zo is er veel kennis van ICT vaardigheden, lezen, taal en meer- en hoogbegaafdheid in huis. In de vrijdagmiddag tijdens de creatiemiddag worden er lessen gegeven, die vaak passen bij het talent van de leerkracht.Teamleden leren van elkaar door lessen samen voor te bereiden. Ze zijn actief in werkgroepen binnen school. Ook is er een ontwikkelteam dat samen vorm geeft aan de speerpunten gedurende het schooljaar.


De groepsbezetting 2023-2024

Groep 1/2a Groep 1/2b Groep 3 Groep 4 Groep 5 Groep 6 Groep 7 Groep 8
Maandag Irma Floor Bas Jenny Cindy Jill Beau Max
Dinsdag Irma Floor Bas Jenny Cindy Saskia Beau Max/Rolf
Woensdag Bonny Floor Bas Jenny Rolf Saskia Beau Max
Donderdag Bonny Floor Bas Jenny Cindy Saskia Beau Max
Vrijdag Bonny Nathan Bas Jenny Rolf Saskia/Bonny Beau Max

Directeur: Roger Frijns

Locatieleider: Rolf Oligschläger

Intern Begeleider: Karin Bouwens

Onze e-mailadressen:

Algemeen: info.dekeerkring@komleren.nl

Roger Frijns: r.frijns@komleren.nl

Rolf Oligschläger: r.oligschlager@komleren.nl

Karin Bouwens: k.bouwens@komleren.nl

Floor Rutten: f.rutten@komleren.nl

Irma Bergmans: i.bergmans@komleren.nl

Saskia Damhuis: s.damhuis@komleren.nl

Cindy Spaubeek: c.spaubeek@komleren.nl

Jenny Smulders: j.smulders@komleren.nl

Bonny Muytjens: b.muytjens@komleren.nl

Nathan Ruyters: n.ruyters@komleren.nl

Beau van Lier: b.vanlier@komleren.nl

Ayla Cuijpers: a.cuijpers@komleren.nl

Bas Kroese: b.kroese@komleren.nl

Max Vincken: m.vincken@komleren.nl

Jill van der Burg: j.vanderburg@komleren.nl